Andrea Szakalová : "Aká budem k sebe, takých ľudí k sebe pritiahnem."

05.11.2020

Andrea Szakalová je známa mladá influencerka, fotografka a dizajnová grafička, ktorá miluje módu a rýchle autá. 
Pripravili sme si pre teba, ďalší Interview článok, v ktorom sa dočítaš o jej práci, záľubách a vlastnej módnej značke.


My vieme, že sa venuješ grafickému dizajnu, fotografovaniu, youtube kanálu, a tiež si známa ako influencerka na sociálnych sieťach. Ktorým činnostiam momentálne venuješ najviac času ?

Mrzí ma, že ten YouTube tak pomenej, musím sa snažiť viac, veľmi ma baví kontent s autami. Momentálne asi grafický dizajn aj fotenie aj influence, tak všetko asi na rovnako. 

Spomínaš si na svoju prvú spoluprácu? Bol to moment kedy si si povedala, že sa instagramom dá zarábať alebo si už mala jasne definovaný cieľ hneď, ako si si založila instagram?  

Vôbec by ma to nikdy nenapadlo vo chvíli, keď som si zakladala Instagram. Moja prvá spolupráca, samozrejme barter, bola s Daniel Wellington asi keď som mala 7K followerov a extrémne som bola z toho hotová.

Všimli sme si, že na instagrame spolupracuješ s auto požičovnou, takže si vyskúšala veľa áut. Ktoré je tvoj absolútny favorit? Aké dve autá by si chcela vlastniť? 

Fuu no dve to je ťažké,  veľkú charizmu má pre mňa Porsche. Veľmi ma prekvapilo BMW i8, to by som hneď brala, aj keď je hybrid, fakt ma prekvapilo a samozrejme aj Mercedes G je bomba, a áno ešte S500 coupé aj M6 bola top, no a hneď sme pri neviem koľkých autách.  A ešte Mustang samozrejme .

Si tiež veľký fanúšik fashion značiek. Aké sú tvoje najobľúbenejšie? Ktoré pre teba najcennejšie kúsky by sme našli u teba v skrini?

V poslednej dobe sa mi neskutočne páčia Louis Vuitton a Prada. Najcennejšie pre mňa osobne ja asi LV vak, ktorý som kúpila ako vintage asi 20 ročný v top stave, nechcem písať presný model, pretože ma neskutočne teší, že ho nikto nemá.  Síce Prada 2005 Re-Edition MultiPochette bola drahšia a nedala sa nikde zohnať a náhodou som na ňu natrafila v Prade v Louvre v Paríži, ale stále je to ľahšie zohnateľné, ako ten LV Bag Vintage, ktorý som hľadala asi 4 mesiace, kým som našla pekný, úplne zachovalý za dobrú cenu.

Veríš v karmu alebo v silu pozitívneho myslenia alebo si skôr zameraná na dokázané fakty?  

Ja extrémne verím na zákon príťažlivosti. Aká budem k sebe, takých ľudí k sebe pritiahnem. Čo si vieš predstaviť, a čomu dokážeš uveriť, že dokážeš tak to jednoducho môžeš mať alebo to dokážeš. O to viac ma vie vytočiť, keď som negatívne nastavená alebo sa prichytím ako som nevďačná, pretože viem, že tým pritiahnem len viac horšieho, a keď sme nevďační, tak väčšinou stratíme niečo (nemusí to byť veľká vec), ale niečo čo nám pripomenie, že sme si to mali vážiť. 

Aká situácia alebo ľudská vlastnosť ťa vie najviac rozčúliť ?

Keď ťa niekto súdi na základe instagramu a tvári sa, že ťa pozná a pritom ťa ani nesleduje a nič o tebe nevie. Faloš a neuprimnosť hlavne v dlhoročných kamarátstvach to zamrzí. 

Pred pandémiou si dosť cestovala. Ktorá krajina v tebe zanechala najlepšie pocity, a chcela by si sa tam určite ešte vrátiť ? 

Teraz sme práveže boli na Zakynthose a boli sme skoro sami na ostrove a bolo to úplne super,  tam sa chcem vrátiť, a ešte toho mám veľa čo vidieť zas toľko som neprecestovala, ale som veľmi rada za všetko, čo som videla všade by som sa vrátila a neviem prečo, strašne ma láka vidieť Dubai, Abu dhabi a tieto krajiny.

Si krásna žena, a je vidieť, že sa o seba staráš. Čo ty a tvoja skin care denná rutina? Ako prebieha tvoja starostlivosť o pleť?  

Každý deň aj každé ráno používam väčšinou Rituals odličovaciu penu a potom vanilkové mlieko kylie skin alebo celá skin care od Dermalogici, a na oči jedine Nivea modro-biely dvojfázový odličovač.

Nedávno sme dali do predaja naše nové tuhé šampóny na vlasy, a isto budeš s nami súhlasiť, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Ako sa o tvoje vlasy staráš ty?

Ja používam momentálne HairBurst a pravidelne chodím na starostlivosť do LulaFactory, ktorí mi naozaj dali úplne dokopy vlasy a od nich mám aj úžasnú levanduľovú radu šampónov Paul Mitchell.

Sociálne siete ovplyvňujú duševné zdravie človeka. Premýšľala si niekedy o viac dňovom detoxe od sociálnych sieti?  

Áno, aj som mala. Skôr si dávam častejšie po pol dňoch, že sa ho ani nechytím, ale na viac dní si to momentálne nemôžem dovoliť.

Aké projekty chystáš v najbližšom období?  

Týmto sa aj chcem ospravedlniť, že mi to toľko trvalo odpovedať na otázky, ale momentálne som sa nezastavila, robila som jeden tajný projekt pre Veronicu Biasiol, ktorý vyjde onedlho a potom som fotila, aj graficky robila celú knihu návodov pre Vysnívané Copíky. Potom riešim as collection a stále niečo s e-shopom a môj osobný asi najnovší projekt je moja kolekcia FireBaby.

Zdroj : Andreasaky

Rachel Karnizová : "Motivuje ma to, že sa chcem v živote mať dobre a byť úspešná."