Antibakteriálny sprej

23.04.2020

V súčasnosti sa pojmy ako vírus, baktérie a dezinfekcia skloňuje najmä v súvislosti s novodobým strašiakom, ktorý sa šíri po celom svete. 

Vírusy tu boli, sú a budú stále, no najmä teraz je prevencia a dodržiavanie správnej hygieny viac ako dôležitá.

Šírenie vírusov je veľmi jednoduché, keďže sa prenášajú dotykom a kvapôčkovou infekciou, a teda kašľaním alebo kýchaním.

AKO SA CHRÁNIŤ?

Umývať ruky! Dôležitý hygienický návyk, ktorý by mal byť samozrejmosťou každého jedného z nás po každom príchode domov. V prípade, keď sú vírusy rozšírené je nevyhnutné okrem umývania rúk používať aj dezinfekčné spreje alebo gély.

Ruky a pokožka

Zabrániť styku a úplne sa vyhnúť kontaktu s vírusmi a baktériami je takmer nemožné, no používaním vhodných prípravkov viete zminimalizovať ich výskyt vo vašom okolí, a tým zabrániť nákaze.

Sprej zabíja a ničí až 99,9% baktérií a vírusov, takže Vám zabezpečí naozaj účinnú ochranu! 

Povrchy

Vďaka 70%-nému obsahu alkoholu je výborný aj na dezinfekciu povrchov, mobilov, počítačov, volantov, kľučiek...
Súčasnú situáciu netreba podceňovať, treba chrániť seba aj ľudí na ktorých Vám záleží.  

Antibakteriálne spreje sú však aj vhodným doplnkom hygienického balíčka a slúžia ako prevencia proti iným vírusom. 

Anibakteriálny sprej Dolly Piel je preto výborná voľba a môžete ho používať naozaj na všetko. Je vhodný na dezinfekciu rúk, vlasov a celej pokožky tela. Obsahuje glycerín, ktorý na rozdiel od ostatných dezinfekčných prípravkov kožu nevysušuje ale naopak má hydratačné a zvláčňujúce účinky. Zvlhčuje pokožku a vlasy a to bez pocitu mastnoty azabraňuje svrbeniu a podráždeniu pokožky.


NÁŠ ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ