Bomby do kúpeľa

08.04.2020

Milovníkom relaxovania vo vani plnej horúcej vody ponúkame široký výber kvalitných bômb do kúpeľa plné vitamínov, morskej soli bohatej na draslík, jód a bróm a hroznový olej. Navyše obsahujú prísady, ktoré zmäkčujú vodu.

Neobsahujú parabény, sulfáty a žiadne agresívne farbivá, ktoré kožu vysušujú a spôsobujú alergické reakcie.

Nech si vyberiete ktorúkoľvek, každá z nich Vás očarí svojou jedinečnou a sviežou vôňou.

Poďme sa spolu pozrieť na účinky našich bômb na pokožku. 

Morská soľ

Blahodarne účinky soli na telo a pokožku poznali už v starom Egypte cca 400 rokov pred Kristom. Dnes sa soľ do kúpeľa používa na terapeutické účely a dokáže vyliečiť a pomôcť pri problémoch s pleťou, ekzémami, reumou, ochoreniami svalstva a akné. Takisto dokáže zmierniť pocit úzkosti, vyčerpania a dodať novú energiu.

V neposlednom rade morská soľ hydratuje, takže sa odporúča aj pre suchú a unavenú pokožku.

Soľ pridávame ako hlavnú zložku aj do našich telových peelingov (čokoládový, jahodový a lesné ovocie), pretože má  peelingový efekt a koža ostáva krásne hebká a jemná.

Draslík: vďaka draslíku je koža hydratovaná a takisto má protizápalové účinky

Bróm: je veľmi vhodný na regeneráciu celej pokožky a ma upokojujúce účinky

Jód: je známy pre svoje silné dezinfekčné účinky


Hroznový olej

Hroznový olej je jedným z najlepších olejov na kožné problémy a celkové zdravie pokožky a pravidelné používanie zabraňuje starnutiu pokožky. Takisto je skvelý na hydratáciu, keďže ľahko preniká do pokožky. 

POZOR pri výbere bômb!

Pestré farby, trblietky a parfémy. Všetci poznáme bomby do kúpeľa, ktoré hýria rôznymi farbami, lákajú svojou prenikavou vôňou a dizajnom. No práve tieto na oko pekné bomby, v sebe skrývajú plno chemikálií, ktoré neprospievajú zdraviu ženských intímnych partií a narúšajú prirodzené pH. Výsledkom je podráždenie, svrbenie a infekcia. 

PRODUKTY