Dokonalo hladké nohy

28.07.2019

Leto. Sukne, šaty, plavky a celkovo odhalená pokožka. Každá jedna z nás chce najmä v lete vyzerať dokonalo a upravene.

Výhoda je, že v lete, keď máš krásne opálenie ti k tomu aby si vyzerala super stačí naozaj málo. Ľahký makeup, rozpustené vlasy presvetlené od slnka, jednoduché šaty a ideš.

Lenže, potom to príde...

A ty rýchlo meníš šaty za nohavice alebo dlhšiu sukňu, lebo sa pozrieš na svoje nohy, na ktoré si buď zabudla :D alebo si si ich holila pred hodinou a 28 minútami, ale oni sa rozhodli, že sa budú tváriť akoby žiletku nevideli 3 dni :(

Prípadne vyložíš nohy na vaňu, zoberieš žiletku a šup šup vybavené... teda pokým nevyjdeš na slnko a neobjavia sa ti malé červené fliačiky...

Vieš, čo ti zaručí hladké, dlhotrvajúcejšie a jednoduchšie oholenie?

Peeling. 

Tak schválne, koľké z vás si v živote robili peeling nôh? Verte či nie, je rovnako dôležitý, ako peeling tváre. A úplne najlepší je pred holením nôh. Na penu na holenie môžete rovno zabudnúť a už nikdy sa k nej nevrátiť. 

Ak ťa trápia zarastajúce chĺpky, jednou z možných príčin môže byť odumretá pokožka. Tá sa totiž dostáva do pórov, ktoré sa v dôsledku toho následne rozširujú a lákajú tým baktérie zmiešané s kozmetickými prípravkami, ktoré používaš. Tak môže dôjsť k podráždeniu a k znemožneniu prirodzeného rastu chĺpkov. Preto je peeling pre tvoju pokožku nesmierne dôležitý, no zároveň by to mal byť produkt, ktorý k nej bude šetrný.

Preto siahni po prírodných peelingoch Dolly Piel, ktoré sú jemné k tvojej pokožke. Tvoje nohy budú hladšie, predídeš porezaniu, červeným fľakom a ako najväčší bonus je to, že pocit čerstvo oholených nôh sa predĺži. 

Krém po holení

Fakt, že krém je úplná nutnosť pre celé telo po tom, čo vyjdeš zo sprchy, je pre teba hádam už dávno známe. Tak isto ako by ti malo byť známe, že pri používaní telových peelingov Dolly Piel, môžeš na krém zabudnúť, pretože ho už nikdy viac potrebovať nebudeš :)

Isto si si všimla, že tvoja pokožka si po holení vyžaduje trochu extra starostlivosť, preto je nutné, aby si oholené miesta patrične hydratovala. Body scrub, ktorý použiješ pred holením sa o hydratáciu postará za teba.

AKO POUŽÍVAŤ?

  • Vyber si akýkoľvek Body Scrub Dolly Piel, ktorý ti vyhovuje.
  • Nachystaj si dostatočne ostrú žiletku.
  • Nanes peeling na pokožku (tým pripravíš chĺpky na holenie, zmäkčíš ich a oni sa ´´nachystajú´´ a ´´postavia´´ čím ich všetky lepšie zachytíš)
  • Jemne ho zmy vodou, iba tak aby sa vrstva soli alebo cukru zmyla a neupchávala zbytočne pokožku, ale stále tak aby ti jemná vrstva peelingu ostala na nohách.
  • Zober žiletku a ideš na to :)

PEELING VŽDY POUŽI PRED HOLENÍM NIE OPAČNE!

  • Výsledok- hladké nohy bez podráždenia, hydratované a krásne voňavé.

Nepotrebuješ žiadnu penu, sprchový gél ani telové mlieko. 

Tadaaa, hotovo.

Nie je to nič komplikované, výsledok stojí za to a hlavne budeš mať na dlhšiu dobu pokoj od tejto nie moc príjemnej činnosti. :)

Všetky dostupné Peelingy nájdeš na našej webovej stránke

ZÍSKAJTE JEDINEČNÉ ZĽAVY

A MAJTE PREHĽAD O NOVINKÁCH


Správna starostlivosť o pleť